Afinity Beauty

Salón Afinity Beauty vás víta v pokojnom a príjemnom prostredí, priamo v centre mesta Košice. 

Prečo navštíviť práve nás

Profesionálny tím odborníkov zabezpečuje kvalitné poradenstvo, individuálny prístup a poctivé službyVeľký dôraz kladieme na kvalitu vykonaných služieb, pretože vieme, že spokojní zákazníci sú našou hlavnou vizitkou.

Pracujeme s certifikovaným materiálom na nechty značky Denato, Aglia, Ruscona a českou dermo-kozmetikou Syncare a kórejskou kozmetikou Temperance, s ktorou máme vynikajúce skúsenosti. 

Príjemné prostredie

Značkový materiál

w

Poradenstvo zdarma

Výborná dostupnosť

„Dnes som mamičkou dvoch nádherných detičiek a moja vášeň spočíva v práci v salóne a jeho pozadí. Moja cesta sa začala v roku 2010 s jedným malým manikérskym stolíkom, zatiaľ čo som študovala na dennom štúdiu na vysokej škole. Zistila som, že je náročné zvládnuť to spolu s fungujúcim eshopom na kozmetiku a k tomu ešte s narastajúcim počtom klientov v salóne. Preto som sa rozhodla zamerať sa len na jeden typ práce a eshop som predala do iných ruká. Po úspešnom ukončení vysokoškolského štúdia som pokračovala v rozvoji salónu tým, že som pridala ďalšie manikérské stolíky a rozšírila ponuku o kozmetické služby. V roku 2021 sme sa presťahovali do väčších priestorov a začali ponúkať aj pedikúru. Neustále kladieme dôraz na vzdelávanie, či už prostredníctvom osobných školení alebo online kurzov, aby sme mohli zabezpečiť prvotriednu kvalitu služieb a zároveň sa individuálne starať o každého zákazníka.“

Tímea Pavlanská - špecializácia - nechtový dizajn a kozmetika

Majiteľka, Afinity Beaty

Náš tím

Janka Olejárová

Janka Olejárová

kozmetička

Miška Kompušová

Miška Kompušová

nechtová dizajnérka

Iva Tujvel

Iva Tujvel

nechtová dizajnérka

Tímea Pavlanská

Tímea Pavlanská

majiteľ, nechtová dizajnérka, kozmetička